Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Adóbevallást a Navnál csinálta...

Adóbevallást a Navnál csináltatom, mit kell vinnem?

Figyelt kérdés
Tavaly is hozzajuk mentem be es naluk csinaltattam meg de nem emlekszem mit kell vinni magammal? A gepen töltik ki, nekem papiron is ki kell?
2020. ápr. 22. 20:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem kell megcsinálTATni, mert már rég megcsinálta a NAV!!! Kellet, hogy kapj róla értesítést! Ügyfélkapun keresztül, vagy levélben.
2020. ápr. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem kaptam semmit! Nincs ügyfelkapum! Es egybe szeretnem visszakapni a tavalyi adom! Azt hogy intezzem?
2020. ápr. 22. 21:18
 3/7 anonim ***** válasza:

?????????


LEírnád érthetően...? Miért kapnád vissza a tavalyi adódat?

2020. ápr. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Amúgy hívd fel őket telefonon!
2020. ápr. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Van gyerekem lassan 2 eves. És egybe akarom kérni. Tavaly is úgy kaptam vissza, egybe, nem havonta

Bocsi ha nem.vagyok.ertheto, nagyon nem vagyok jártas a témában

2020. ápr. 22. 21:51
 6/7 anonim ***** válasza:
Kérni kell, ha azt szeretnéd, a nav postázza a ki a tervezetet. Ennek a határideje már lejárt. Így csak személyesen tudod már intézni. Vidd a papírt, amit a munkáltatódtól kaptál a tavalyi évről (ha volt máshonnan bevételed, egyéb, akkor azokat is), és majd a navnál kitöltik azt a plusz két sort a bevallásban, hogy megkapd utólag az adókedvezményt. Papíron nem kell semmit csinálnod.
2020. ápr. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

No de most komolyan... Hogyan lehet manapság - XXI. század - egy családos FELNŐTT ennyire világtalan egy ennyire hétköznapi ügyben...?????


Már tavaly is a NAV készítette a bevallásokat!

2020. ápr. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!