Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » KATA szüneteltetése alatt be...

KATA szüneteltetése alatt be kell jelenti hogy nem fizetek iparűzési adót?

Figyelt kérdés
Újpesti vagyok és semmi infót nem találtam, se a helyi önkormányzat honlapján hogy kell-e ilyet csinálni, bizonyos oldalakon olvastam hogy be kell jelenteni a helyi önkormányzatnak hogy szünetel a vállalkozás és nem fizetek ipát, de hozzá fűzték ez eltérő lehet, csak mint írtam semmi infót nem találtam ha kell akkor hol lehetne bejelenteni. Egyébként ezen kívül (már ha kell ezt) minden más szünettel kapcsolatos lépést és bejelentést elvégeztem, a válaszokat köszönöm!😄

2020. máj. 3. 01:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Az önkormányzat felé változásbejelntőt ÉS záróbevallást is adnod kell. Remélhetőleg tényleg minden szükséges nyomtatványt leadtál :)
2020. máj. 3. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mondjuk a legegyszerűbb az, ha felhívod az Újpesti polgármesteri hivatal adóosztályát és mindent el fognak neked mondani. [link]
2020. máj. 3. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Be kell jelenteni, de a Fővárosi Önkormányzat adóosztályához (nem a kerületihez), itt:

[link]


Itt találsz róla leírást, hogyan:

[link]

2020. máj. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!