Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Lehet céges accountot csinálni...

Lehet céges accountot csinálni az Aliexpress.com oldalon? Ugye az adószámnak is rá kéne lenni írva majd a vásárolt termék számlájára. Szeretnék cégesen vásárolni, és lekönyveltetni a vásárlást.

Figyelt kérdés
Például ilyen érintésmentes hőmérő 10 USD az aliexpressen, itthon meg 10 ezer felett van. Kínából venném meg. Kapok olyan számlát, amit itt le lehet könyvelni cégesen?

2020. júl. 22. 13:55
 1/2 anonim ***** válasza:

A kínaiak nem fognak neked rendes számlát kiállítani, olyat, amit itthon elfogadnak. Talán ha komolyabb mennyiséget vásárolsz, akkor igen, egyébként kapsz valami fecnit amire ráírják amit kérsz, de azt Mo-n nem fogják elfogadni.

Egyébként meg egyféle fiók van Alin.

2020. júl. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! Reménykedtem, hogy csak én keresem rossz helyen, vagy nem vagyok elég kreatív, hogy megtaláljam, hogyan lehet cégesen regisztrálni, adószám beírási lehetőséggel. Jobb lett volna, ha kiderül, én vagyok béna :-)
2020. júl. 23. 11:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!