Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Valahol utána lehet nézni...

Valahol utána lehet nézni hogy erre az évre lett-e már iparűzési adóról bevallásom leadva?

Figyelt kérdés
Könyvelő intézte nekem, viszont nem érem el telefonon napok óta, ezért érdekelne hogy valamilyen felületen meg lehet-e tekinteni hogy le lett-e adva vagy sem.

2020. szept. 3. 17:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha pesti vagy, akkor a hair webadós oldalon meg tudod nézni. Egyéb esetben az önkormányzati portálon.

Mindkét dologhoz az ügyfélkapud fog kelleni.

2020. szept. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ha jól értelmezem a helyi önkormányzat oldalán átirányítanak az ügyfélkapus bejelentkezési oldalra, ahol nekem egyéni vállalkozóként kell bejelentkeznem. Eddig jól értem? Itt rákattintok az "Adóegyenleg lekérdezésére", amire ezt hozza ki "Ez a szolgáltatás az Ön által megadott azonosító adatok alapján, a kiválasztott szerepkörben nem elérhető el."


Viszont ha magánszemélyként hajtom végre ugyan ezt, akkor ott látszik az évi gépjárműadóról történt befizetéseim illetve tartozásaim, viszont iparűzési adóról ott szó nincs. Ezért gondolom hogy egyéni vállalkozó szerepkörben kellene ugyan úgy a lekérdezést végrehajtani, viszont abban az esetben az imént említett üzenetet kapom. Mit rontok el?

2020. szept. 6. 11:25
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez jó kérdés, így látatlanba nem tudom megmondani. Holnap hívd fel az adósokat, ők segítenek maj.
2020. szept. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!