Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Ha sneakereket, cipőket...

Ha sneakereket, cipőket vennék (retail áron) és eladnám a cipőket 1,5x 2x áron.?

Figyelt kérdés

Mondjuk ezzel havi 100-200.000 Ft keresek.

Akkor kell adózni és kellene a vevőkkel szerződés kötni (postáznám a cipőket így a szerződés nehézkes lenne).


És a NAV nézné a bankszámlámat, hogy honnan van ez a pénz ellenőrizné?



2020. okt. 25. 19:53
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
60%
De teso, gondolj mar bele, mennyi az eselyed hogy te nyersz, 100000:1-hez? Es mennyit tudsz igy 'kaszalni' egy cipon, 4-5-6-12 honap alatt mire kisorsolnak, 10e forintot?
2020. okt. 25. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
54%
Milyen cipők ezek? Csak mert ha valami noname kína azt meg tom venni a boltban, ha vmi márkás nike akkor bemegyek a deichmannba 12-13 ezerért azt is lehet venni, úgy hogy közben felpróbálom, ilyen vatera meg jofogásról tudod ki vesz cipőt, max a cigányok de azokkal meg üzleteljen akinek két anyja van.
2020. okt. 25. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
75%
@12 Jellemzően itt nem 12 ezres alsó-középkategóriás cipőkről van szó, hanem az 50-300k közötti mezőnyről, már Magyarországon is van piaca, valamiért menő az elmúlt pár évben túlárazott edzőcipőket venni, ha hegyvidéki ügyvédapuka purgyéja az ember.
2020. okt. 25. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
74%
Hát a hegyvidéki ügyvédapuka purgyéja pláne nem fog jófogásról konténerről leesett meg hasonló eredetű cipőt venni, hanem besétál a boltba azt megveszi.
2020. okt. 25. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
60%
@14 De ezeknek pont az a lényege, hogy limitált darabszámban készülnek és eladják az összeset pár perc alatt. Boltig a legtöbb ilyesmi el sem jut.
2020. okt. 25. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
33%
maradjunk abban, hogy ezt nyereségesen nem lehet csinálni és ennek a lényege, hogy hülye tiniket beetetnek vele, hogy ez milyen jó üzlet
2020. okt. 25. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

De lehet nagyon nyereségen csinálni.

Például ro(bot)-tal csinálni.= 100% ,hogy kisorsolnak. De ezért fizetni kell a bérlését.


Ezek azért ilyen drágák

Ahogy 14-es írta limitalt számú: mész az utcán, utón elég nagy százaléka ,hogy nem jön veled ugyan olyan sneaker.

Nem pl. egy superstar vagy egy vans mindenki azt hordja.

Nagyon jól néz ki

És elég nagy rá a kereslet de kisebb a piac.

2020. okt. 26. 08:19
 18/23 anonim válasza:
100%
Mennyi tudatlan idióta van Jézusom. A kommentelők nagyrésze az Auchanba veszi a cipőit és fogalma sincs erről az egészről, de azért ide f*sik egy nagy baromságot. Amúgy a kérdésre a válasz, szerintem senkit nem érdekelne a világon, nem kerülnél bajba. Viszont 100-200kt nagyon nem egyszerű megkeresni Magyarországon ezzel. USA-ban 100x könnyebb.
2020. okt. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
@18 Én valamennyire képben vagyok, viszont ha nem most 16 éves budai gimnazista az ember, akkor elképesztően röhejes ez a szubkultúra. Auchanban cipőt venni teljesen rendben van, anyuval sportcipőt vetetni egy havi magyar átlagbérért sokkal kevésbé.
2020. okt. 28. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim válasza:
19# Mondtam én, hogy baj ha Auchanos cipőt vesz valaki? Kb 5 hónapja vettem egy Nike Air Jordan 1 Low "Royal Toe" típusú cipőt, 30 ezer forint volt, most meg 260 euróért lehet eladni. Gondolj bele ha 10 darabot vettem volna befektetés képpen akkor az mennyi profit lenne. Szerintem ez nem csak a hülyegyerekek szórakozása, ha valaki komolyan próbálkozik, előbb utóbb fog tudni jó pénzt keresni vele.
2020. okt. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!