Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Utólagosan tudok kérni helyesb...

Utólagosan tudok kérni helyesbítő számlát?

Figyelt kérdés
A számlára írt nevet rosszul adtam meg és azt szeretném változtatni. ( Weben rendeltem a Dechatlonból)

2020. nov. 12. 08:13
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Tilos
7 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, van rá mód.
2020. nov. 12. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ezt irták!



Nem tudjuk módosítani a számla adatokat.


Kérésére a rendelés törölhető vagy visszafordítható (adott státusztól függően).


Az új rendelés leadása előtt kell megváltoztatni a profil adatokat, céges számla esetén jogi regisztrációt szükséges létrehozni.


Megértését köszönjük, további szép napot kívánunk

2020. nov. 13. 10:56
 3/4 anonim ***** válasza:
Bullshit. Lehet módosító számlát írni vagy akár számlával egy tekintet alá eső okiratot is. Ezek törvényi lehetőségek.
2020. nov. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Fehivtam őket telefonon, mondta a csaj h valami törvény változás volt és amiatt nem tudnak változtatni meg mondta h magán személyről cégnévre nem lehet amit én nem is említettem hogy mire akarom szerintem itt volt a félreértés. Mind1 mondta továbbítja a pénzügyi osztálynak és ha lehetséges akkor küldik a javító számlát. Egy érdekesség hogy sajnos egyszerre 2 helyen néztem be, de másik üzláruháznál nem akadékoskodttak hanem azonnal kérték a helyes adatokat..
2020. nov. 13. 11:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!