Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Webcam modellkedés Mo-on?

Webcam modellkedés Mo-on?

Figyelt kérdés

Webcam modellkedésen gondolkozom és az érdekelne hogy itt MO-n hogyan lehetséges ez legálisan?

Gondolok itt az adóra. KATAS vagy azaz kifizetsz 50 ezret havonta plusz egy könyvelőt és ennyi?

Milyen teorszám alatt lehet ezt csinálni?

Hogy keresel fel egy könyvelőt ezzel? :)

Az oldalon kérik az ID –t és a lakcímkártyát érthető , hogy elmúltál e 18, de a másik oldalról nem tudnak visszaélni ezekkel az adatokkal?



#adózás #modell #webmodell #teor szám #külföldi jövedelem aózás
2020. dec. 25. 22:51
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
100%

"ha valaki csak átmenetileg, hobbiból, kis kiegészítésből akar k/rválkodni, az inkább keressen valakit, akinek szétteszi a lábát"


Gusztustalan, tipikus férfi hozzáállás.

Inkább nézegesse az idők végezetéig a sok nyomorult faxverő a felvételeimet (ha már volt olyan ügyes és elszánt hogy többezer oldal többmillió videója között pont az enyémre bukkanjon), minthogy egy is közülük rámtegye a mocskos kezét.

2020. dec. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
54%
#10 - pls, ne egy júliusi cikket linkelj, mert azóta már módosították ezt :) Nem az egész 3 milkó feletti részre van a 40%.
2020. dec. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
Akkor linkeld te az aktuálisat, ha ennyire tájékozott vagy!
2020. dec. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
100%

Na még mindig 10 vagyok, megtaláltam, bocsánat!

Hatalmas könnyítéssel csak a 3 millió Ft feletti rész 71,42%-ára kell 40% adót fizetni.


"5. változás - külföldi kifizetőtől 3 millió forint feletti bevétel

Ha ugyanazon külföldi partnertől (jogi személy, egyéb szervezet) az adott évben 3 millió forintot meghaladó bevételt szereznél kisadózóként, akkor a 3 millió forint feletti bevétel 71,42 után 40 %-os mértékű adót kell fizetned katás vállalkozóként. Tehát ez esetben a kisadózó vállalkozásnak kell megállapítani, bevallani és megfizetni az adót."


[link]

2020. dec. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
Mondtam én :)
2020. dec. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
100%
Könyvelőként muszáj tájékozottnak és naprakésznek lennem ilyenekben.
2020. dec. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
100%
Mindenesetre a lényegen ez sokat nem változtat, még ezzel együtt is hatalmas összeger húznának ki az ember zsebéből. Ezért kell több kifizetőtől kapni a pénzt, a határokra vigyázva...ahogy én mondtam;-)
2020. dec. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
Persze, ezt nem is vontam kétségbe :) Vannak trükkök, amivel meg lehet úszni ezt az egészet.
2020. dec. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 A kérdező kommentje:

A kérdező lennék :)

Szóval nagyon köszönöm még egyszer a hozzászólásokat, főleg aki ért hozzá és otthon van az adózás területén :) Amúgy én úgy tudom a korábban említett oldalon úgy van hogy amit látsz a modellnél azokat a tokeneket átváltva dollárba megkapja. A cég az már ott szedi le a jutalékát, amikor egy felhasználó tokent vásárol. körülbelül 80 dolláért 1000 tokent tud venni a felhasználó. Ebből a cég levesz 30 dollárt így már ami a modellnek jár 1000 token után az 50 dollár. De ezt már ő megkapja.

Ha jól értem akkor amit írtatok , példaként vegyünk 100 ezer Ft –t. Ez az összeg 1 cégtől származik és meghaladtuk már a 3 millát. Akkor a 100 ezernek veszük a 71,42% át ami 71,42 . Ezt az összeget szorzom 0,4 el 28.568 FT Ez az adó. 100 ezer – 28.568 = ez marad 71,435 FT. ami ugye a 3 millió után 29 % ot jelent minden összegnél ha természetesen egy cégről beszlünk.

Azt nem írtátok hogy mennyivel változik meg a havi díj 50 ezerről mennyire emelik vagy ez marad változatlan?

Teor szám ebben a munkában mi?

Amúgy a hónap végén én kinek számlázok ilyen esetben a külföldi cégnek? Vagy csak beírom az összeget az e-számlázóba azt ennyi? ez az összeg az ugye amit én át szeretnék utaltatni , nem pedig az ami ténylegesen a külföldi oldalamon van, mert lehet az is hogy nem a teljes összeget szeded le adott hónapban.

2020. dec. 26. 15:38
 20/36 anonim ***** válasza:

Tényleg tudatlan vagyok, de tulajdonképpen mit csinálnak a webcam modellek?


Miért fizetnek a felhasználók?


Elolvastam most egy ezzel kapcsolatos cikket, de nem jön át, miért éri meg ez férfiaknak, hogy több tíz ezer forintott kifizessenek egy órára a "modellnek".

2020. dec. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!