Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Egyéni vállalkozó vagyok, de...

Egyéni vállalkozó vagyok, de meg nem jött meg az EORI számom, magánszemélyként vamoltathatom?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Sajnos 1 hónapja várom az EORI számot, és meg nem jött meg.. A Futárszolgálat kéri az EORI számot, de elmondtam neki, hogy meg nincsen.. Azt mondta semmi gond, tudom magánszemélyként is vamoltatni, csak az AFA-t nem tudom visszaigényelni. Én ugye KATA-s vagyok, tehát alapból nem tudom. Érhet engem bármiféle szankció ha én most magánszemélyként veszem at? Ugyanúgy fizetek rá AFA-t VÁM-ot, csak nem tudom lehet-e ebből baj. A Futárszolgálat munkatársa azt mondta, hogy semmi baj nem lehet, csak az AFA visszaigénylése.

Aki ért hozzá, vagy járt már így, vagy tud valamit a témáról kérem írjon.


Köszönöm előre is a kedves válaszokat!


Üdv.



2021. febr. 26. 11:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Nézd meg az eBev-en a törzsadatoknál. Lehet, hogy már megvan az EORI számod, csak a levél nem jött meg róla.
2021. febr. 28. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Sajnos nincsen ott.
2021. febr. 28. 22:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!