Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Tud nekem egy könyvelő segíten...

Tud nekem egy könyvelő segíteni adóbevallásban?

Figyelt kérdés
Magamnak szeretném ügyfelkapun keresztül vissza igényelni, a családi adó kedvezményt, de nem tudom, hogy hova mit kell írni.

2021. márc. 18. 16:49
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Ha megfizeted, biztos.
2021. márc. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
58%
Én ötezerért megcsinálom neked.
2021. márc. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
50%
Van kitöltési útmutató a nyomtatványhoz, nem egy agysebészet.
2021. márc. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Na meg látszik, hogy milyen kedves emberek léteznek a földön... Szinte nevetséges.. Nyilván ha fizetni szeretnék érte akkor azt úgy rendeznem. Minden évben az adohivatalba meg csináljak nekem ingyen. Csak gondoltam idén még próbálom magamtól, hogy ne kelljen időpontot kérnem az adó hivatalba. ( s miután állandóan dolgozom reggeltől estig nem bántam volna ha az egy szabad napomon nem ezzel kell foglalkozzak.)Segítséget kértem, naivan gondoltam majd valaki segít jó szándékbol el magyarázni, hogy 2-3 rublikaba mit is kell be írni, mert sajnos nem értem és hulyeseget nem akarok csinálni. De ez is azt mutatja, hogy az emberekben csak a rosszindulat van. Koszonom szépen.
2021. márc. 19. 10:10
 5/9 anonim ***** válasza:

Hát ne haragudj a kitöltési útmutató több száz oldal. Ki honnan tudhatná neked milyen ügyeid vannak?


Most azt várod, hogy ezt valaki olvassa át helyetted, értelmezze, alkalmazza a te jövedelmeidre, csak mert neked most nem kényelmes időpontot kérni?

2021. márc. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Figyi, nekem ki kéne festeni a kisszobát. De mivel egész nap dolgozok, nem akarok foglalkozni vele. Jó lenne ha valaki kijönne és megcsinálná ingyen. Csak 2-3 fal az egész. Érzed, hogy ez kb ugyanaz?
2021. márc. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Egyszer már csináltam innen csak régen volt és nem emlékszek pontosan.. Nem száz oldalról van, pár rublikat kell szerkeszteni, nem nagy dolog egyáltalán.. Csak nem emlékszem, hogyan kell.. De látom nagyon rossz helyre fordultam segítségért.. Annyit kellett volna el magyarázni aki tudja hogy pl 61.hoz írd be et meg azt és kész. Tehát nem az egész adobevallast kell át szerkeszteni hanem csak a családi adókedvezmény ervenyesitesehez pár dolgot. De aki tényleg ért hozzá az tudja.. Látom itt csak okoskodni vagytok itt...
2021. márc. 19. 16:31
 8/9 anonim ***** válasza:

Figyelj, én értek, tudom, hogy hogy működik a családi kedvezmény. Ezermillió buktatója is lehet sok dologtól függően. Amíg nem látok legalább egy M30at, biztos, hogy nem adnék tanácsot, hogy mit hova és hogyan írj. De én csak okoskodok. És szeretek ingyen dolgozni :)

Egy csomó időt és energiát megspórolhattál volna, ha kifizeted az elkészítést/kiegészítést egy hozzáértőnek. De a te dolgod, te döntésed.

2021. márc. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Látatlanban én sem adnék tanácsot.

Ráadásul családi kedvezményes bevallást kizárólag úgy készítek el bárkinek, hogy a "másik fél" bevallását is én csinálom meg, vagy legalábbis látom, hogy ott milyen számok, év közbeni érvényesítések voltak.

Rengeteg buktatója lehet ugyanis...

2021. márc. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!