Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Házipénztárból történő osztalé...

Házipénztárból történő osztalék kifizetésnél milyen bizonylatra van szükség? Honnan lehet ilyen bizonylatot beszerezni? papirboltból? van-e kötött formája, vagy saját magunk által írt bizonylat elég két tanúval?

Figyelt kérdés
könyvelő nem ér rá

#házipénztár #osztalék kifizetés #házipénztár osztalék kifizetés készpénzben #házipénztár osztalék készpénzben
2021. márc. 19. 00:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Mi pl a bérlapon szoktuk kiadni. Egyébként ha az nincs - mert gondolom azt is a könyvelőd csinálná - akkor kiadási pénztárbizonylat mondjuk.
2021. márc. 19. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
köszi a választ, hogy néz ki egy ilyen kiadási pénztárbizonylat? papirboltba kell mennem érte vagy irhatok én is egyet? még sosem láttam ilyet
2021. márc. 19. 00:13
 3/16 anonim ***** válasza:
Menj papírboltba.
2021. márc. 19. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
nem vagyok Magyarorszagon
2021. márc. 19. 01:31
 5/16 anonim ***** válasza:
Komoly vállalkozó, aki még pénztárbizonylatot se látott. Írd be a google- ba...
2021. márc. 19. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
nem ez volt a kérdés, természetesen meg tudom nézni google-ba hogy néz ki egy ilyen, de a könyvelo azt mondta ket tanu kell ra ezen meg nincs ilyen lehetoseg, csak atadao atvevo, akkor most fogalma sincs, vagy milyen bizonylat kell osztalek hazipenztarbol valo kifizetese eseten
2021. márc. 19. 09:20
 7/16 anonim ***** válasza:
Nincs neked könyvelőd... kizárt, hogy azt mondta, tanúzd le az osztalékot.
2021. márc. 19. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
most masoljam be ide? nem akarom hogy o is olvassa es 40eft fizetek havonta ezert a professzionalis munkaert
2021. márc. 19. 10:48
 9/16 A kérdező kommentje:

elkuldtem privatba szemelyes adatok nelkul

surgosen valtanom kell ahogy latom

2021. márc. 19. 10:52
 10/16 A kérdező kommentje:

---------- Forwarded message ---------

Feladó: XY Könyvelés Kft.

Date: 2021. márc. 17., Sze, 17:25

Subject: Re:YZ Kft.

To: XYZ



Szia!

Az osztalék X millió ft lehet maximálisan, a pénztárban 12.269 ezer ft van. Utalnod is kell (mert kevés a készpénz ehhez), vagy inkább kivennéd készpénzben?

Mindenképpen kell átvételi elismervényt ( vagy pénztárbizonylatot) aláíratni most, ha az később nem pótolható, hogy átvette készpénzben az osztalék egy részét. Két tanú legyen rajta.

2021. márc. 19. 11:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!