Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Hol fogadjak fel könyvelőt...

Hol fogadjak fel könyvelőt webshophoz?

Figyelt kérdés

Üdv,

Első egyéni vállalkozásomhoz keresném leendő könyvelőmet, először tájékoztatást szeretnék kérni webshopozás területéről, ha szimpatikus és segítőkész, későbbiekben állandó könyvelőként szeretném magam mellett tudni. Kit ajánlotok ár/érték arányban?



#könyvelő #Webshop könyvelő #Webshop segítség #Webshop vállalkozás #Webshop egyéni vállalkozás #Webshop egyéni vállalkozás könyvelése
2021. márc. 24. 22:31
 1/5 anonim ***** válasza:
29%
Írj rám és megbeszélhetjük :)
2021. márc. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
36%
Én nyugodt szívvel tudom ajánlani az én webshopom könyvelőjét. Átlagáron dolgozik, viszont mindig elérhető, ha gondom van és érti is a dolgát. Ha szeretnéd megadom az elérhetőségét.
2021. márc. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
36%
Én is tudok ajánlani webshopos könyvelőt, ha szeretnéd.
2021. márc. 25. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 ganjamanya válasza:
54%
Igazából bármilyen könyvelőt fogadhatsz aki szimpatikus és szakmailag megbízhatónak tűnik. A webshop könyvelése nem speciális különösebben, annyi a lényeg hogy a könyvelő szoftvere tudja kezelni a tömeges folyószámlarendezést. De ez már nagyon sok programnál alap (kéne hogy legyen). :D
2021. márc. 26. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
52%
Azért wevshopban sem mindegy, hogy mit árul és hogyan, lehet elég speciális is a dolog, ami nem olyan egyszerű.
2021. márc. 26. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!