Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Romániában AdSense után kell...

Romániában AdSense után kell TVA-t fizetni vagy nem?

Figyelt kérdés
Romániában AdSense után kell TVA-t fizetni vagy nem? Romániában élek és a YouTube-ból szeretnék megélni. Kérdés az, hogy kell-e TVA-t fizetni? Egyesektől hallottam, hogy nem, mivel a bevételed Írórszágból jön...Sok mindent hallottam, de remélem van valaki, aki jártas ebben.

2021. ápr. 19. 20:36
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Kérdezd meg románul az ogréktól.
2021. ápr. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
64%

Nem kell miért kéne ? Minden ami Eu országból jön be, nem kell se vámot se Tva fizetni

Impozit pe venit (jövedelem adót) azt kell fizetni

2021. ápr. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Te tudsz egyáltalán magyarul, nem látod, hogy itt mindenki magyarul ír ?
2021. ápr. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Húzzatok egy román oldalra, az "Impozit pe venit"-tel együtt, ha már ezt nevezitek magyarnak.
2021. ápr. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A TVA ha jól tudom az, mint Magyarországon az ÁFA, így azt nem hiszem. Jövedelemadót viszont nagy eséllyel kell
2021. ápr. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Attól, hogy Románia területén élünk, még magyarok vagyunk.



...Akkor végülis ha egy SRL-ről volna szó, alkalmazott nélkül...akkor csak egy 3%-os adóról lenne szó...Javítsatok ki, ha tévedek

2021. ápr. 19. 22:50
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen így van, csak egy SRL-nél lesznek még egyéb költségek is.
2021. ápr. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Hát igen, a megalapítása, ami kb. 1200 Lej lesz...stb.


Nagyon szépen köszönöm a válaszokat.

2021. ápr. 20. 11:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!