Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Ha nem tudom megnézni az...

Ha nem tudom megnézni az adóbevallásomat ezáltal elfogadni sem tudom akkor lesz bajom belőle?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy az ügyfélkapun bejelentkeztem és nem találom sehol az adóbevallásomat és kaptam róla egy emailt amit utólag néztem meg hogy egy hónapig lehetett megnézni az adóbevallást De az az egy hónap lejárt és eltűnt az adóbevallásom nem találom sehol ha nem néztem meg nem fogadtam el és nem csináltam semmit az adóbevallásommal akkor lesz bajom belőle vagy mi történik olyankor??

2021. ápr. 20. 00:08
 1/2 anonim ***** válasza:
92%

Az adóbevallásod nem tűnt el, max az értesítés róla. Ha itt belépsz, akkor meg tudod nézni: [link]

Egyébként ha nem fogadod el, akkor automatikusan elfogadott lesz.

2021. ápr. 20. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm
2021. ápr. 20. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!