Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Megoldható hogy garázs vásárok...

Megoldható hogy garázs vásárokon,kést árulják?

Figyelt kérdés

Ügye évente 600 ezerig adómentesen garázsvásározhatok(javítasok ki ha nem).

És arra jutottam,hogy olcsón Megrendelem Kínából csomó pillangó-sima meg stb bicskákat,meg tőröket,és esetleg kardokat,és darabjáért 5-7 ezer forintokat kérek.

És ha rendőrség tudtára jutt,akkor megbüntehett?

Arra is gondoltam hogy elmegyek az önkormányzathoz,és kiváltok egy olyan árusító engedélyt



#Kés,fegyver,bicska,kard,pénz,rendőr,jog,törvény
2021. júl. 9. 21:30
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Nem az a lényeg, hogy ki tudja meg ki nem. Ott van leírva, hogy közterületen nem tarthatod magadnál. Ennyi erővel gyilkolni is szabad, ha senki nem látja? Ugye hogy nem.
2021. júl. 10. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

11

De jó,csak simán haza vitte az új tőrt,miért kell farkast kiáltani?

2021. júl. 10. 00:22
 13/21 anonim ***** válasza:

Jogszabály eltérő rendelkezése hiányában tilos a közbiztonságra különösen veszélyes eszközt közterületen, nyilvános helyen - ideértve az ott lévő járművek belső tereit is -, valamint közforgalmú közlekedési eszközön birtokolni.


Ezt így feketén-fehéren kimondja a törvény, hogy tilos. Milyen farkaskiáltásról beszélsz?

2021. júl. 10. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

13

Megbocsás,kb szerinted mindenki betartja az szabályt?

Szomszédom is ilyen flip-es (vagyis automatikus)bicskával járkál.

"Nem az a lényeg, hogy ki tudja meg ki nem. Ott van leírva, hogy közterületen nem tarthatod magadnál. Ennyi erővel gyilkolni is szabad, ha senki nem látja? Ugye hogy nem."

Még én is járkál tam régen pillangó késsel,még se szólt senki egy mukkot se!

2021. júl. 10. 00:30
 15/21 anonim ***** válasza:
Oké, feladom, nem érted a lényeget. Jóéjt.
2021. júl. 10. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Add fel! Nem érti a kérdező, hiába akarsz neki segíteni. Láthatóan "beszűkült" a látótere. Az ilyen embereket el kell engedni mindenféle értelemben. Ugyanis reménytelenek. :)
2021. júl. 10. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

16

Tudod hogy kiről beszéljék így,meg se próbáljátok magyarázni,de 'HÚ-DÓ-DÓ meg ilyen hülye meg amúgy hülye vagy'.

Istenem,néhány ember még magyarázásra nem képes,de már megy a hülyézés:)

2021. júl. 10. 11:29
 18/21 anonim ***** válasza:
Nem a 16-os vagyok, de már bocsáss meg, de tegnap te hülyéztél le engem. Fél éjszaka próbáltam magyarázni, hogy mi a hiba az ötletedben, de nem sikerült megérteni. Magyaráztam a saját szavaimmal, bemásoltam a törvényt is. Mit szeretnél még?
2021. júl. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

18

Jó,hiába beszélek

2021. júl. 10. 12:34
 20/21 anonim ***** válasza:
Nem, itt én beszélek hiába :) Rengeteg segítséget kaptál, csak sajnos nem az lett mondva, amit hallani szerettél volna, ezért durcizol :)
2021. júl. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!