Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Onlyfans bevétel adózása? Hogyan?

Onlyfans bevétel adózása? Hogyan?

Figyelt kérdés
Egyelőre még kb 40 000-ret kerestem vele és szeretném tudni, hogyan kell adózni utána. Azt olvastam pár helyen, hogy havi 600 000 alatt nem kell adózni, de azóta vegyesen olvasok infókat. Vállalkozásként nem érné meg ilyen kevés bevétel mellett és csak arról találtam információt. Nagyon megköszönném, ha valaki tudna segíteni!

2021. júl. 12. 02:06
 1/3 anonim ***** válasza:
600.000 foribtos szabályt efre nem lehet alkalmazni. Vállalkozásként is többféle adózási mód van, simán lehet, hogy van amelyik megérné neked és okosba meg tudnátok oldani az adózást.
2021. júl. 12. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia, kell adózni. A onlyfans automatikusan leveszi belőle a 20%ot. Ha megnézed az earning fülnél ott írja hogy adó.
2021. júl. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Jaja, csak az nem az az adó, amit magyarországon rendezni kell. Az inkább az OF-nek ilyen jutalékszerűsége.
2021. júl. 14. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!