Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Mennyi nyeremény után kell...

Mennyi nyeremény után kell adózni bet365-nél?

Figyelt kérdés

Olvasgattam már, hogy elméletben minden nyeremény után kéne adózni. De azt is olvastam, hogy kisebb összegeket nem vesznek figyelembe. Most 50 ezer pluszba vagyok. Abból már 12 ezret rá is utaltam a számlámra. Ebből az összegből lehet bármi féle problémám a későbbiekben? Diák vagyok és diákmunkából van jövedelmem havonta. (Nem tudom, hogy ez fontos-e, vagy nem azért leírtam)


Előre is köszönöm a válaszokat!



2021. júl. 29. 18:44
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
54%

Jól látod, a Pro gyakorlatialg egy vicc minden téren a külföldi oldalakhoz képest


- Hulladék oddsok

- Gyenge piac

- Borzalmas line-ok

- Használhatatlan élő fogadás

- Nincs cash out

- Gyakorlatilag nincs semmi ami bónusznak nevezhető

- Nincs élő közvetítés

2021. júl. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
55%
Nem illegális, van is a navnak leirata, hogy hogyan kell külföldi fogadás után adózni. Ha jövedelmed keletkezik, akkor már 1 ft is adóköteles. Az nem számít, hogy mennyit utalsz ki a számládra, mivel jövedelem akkor keletketik, amikor a betes gyűjtőszámlán jóváírják az összeger.
2021. júl. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
55%

Eleve nem is lehetne illegalis, hiszen a nagy irodak mind az EUban bejegyzett cegek. Igy alapveto joguk minden országba lehetoseget biztosítani a jatekra.


Az orszagok persze dönthetnek ugy hogy megadoztatjak oketa saját honfitarsaik forgalma alapjan, de ekkor koncesszios jogot kell eladni az irodáknak. Ez alapján az iroda leadozik az allamnak, es a jatekosok adomentesek lesznek.


Azonban nalunk a kormany kulfoldieknek nem ad lehetoseget kocesszios jogot venni, mert akkor az szrt bevetele sokkal kevesebb lenne.



Szoval igy marad az hogy a jatdzani legalis, de adokoteles minden forint kifizetett forint.

2021. júl. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!