Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Milyen eljárás az, hogy a...

Milyen eljárás az, hogy a boltba nem adnak papír alapú számlát?

Figyelt kérdés
Nekem a boltba vásárolt dolgokat számlával kell igazolni és a boltos nem ad róla hanem át küldi az emailemre és onnan nyomtassam én ki. És ha nincs email címem? Se nyomtatóm. Akkor nem köteles adni?
2021. aug. 20. 14:22
 1/7 anonim ***** válasza:
54%

Ez ippen olyan, minthogy az előrendelt telefonomról emailben jött a számla és minden egyéb.

Aztán amikor reklamálnom kellett akkor ki kellett nyomtatnom az emailben kapott számlát és azzal beslattyogni.

Ez ilyen.

2021. aug. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ez nem ilyen...

Internetes rendelésnél nincs személyes kontaktus, logikus, hogy nem tudja odaadni a számlát.


De egy boltban????? -> panaszkönyv...

2021. aug. 21. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

1 vagyok

Marha logikus ketteske hogy nincs szemelyes kontaktus...

Akkor a termeket hogy veszem at ha nincs kontakt? A kibszott dobozaba is bele lehet tenni vagy racsatolni nem?


Bolcsebb maradtal volna ha csendbe maradsz.

2021. aug. 21. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A navnal felnyomhatod oket. Racuppannak az ilyenekre.Aztan bunti lesz meg bezaras.
2021. aug. 22. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Egyeske, hármaska!


Undorító a stílusod.

Internetes rendelés -> vagy elektronikusan küldi, vagy a dobozban.

Személyes vásárlás -> kezedbe nyomja.

2021. aug. 22. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
5öske. Undorító vagy te meg a pökhendiséged.
2021. aug. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy az első válaszomban mit éreztél sértőnek 6-oska, ami annyira kiborított, hogy ismeretlenül ócsárolod a másikat. A megnyilvánulásaid (Te kezdted -> "kibszott dobozaba") Téged minősítenek én csak igazodtam hozzá.


De itt már be is fejeztem. Undorító, ami ebben az országban az emberek nagy részével történik. Elbunkósodásnak hívom és sajnos nap, mint nap tapasztalom.


Már nem követem a kérdést... Pá!

2021. aug. 23. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!