Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Miért nem tudok rendesen...

Miért nem tudok rendesen lekérdezni sok dolgot az ügyfélkapun, amit szeretnék (nem jelenít meg semmit)?

Figyelt kérdés

Például eBEV portálon le szerettem volna kérdezni, hogy a TB hogyan áll, de minden pdf tök üres, közben meg nemrég kaptam postán levelet, hogy be kéne fizetni több évnyi tartozást határidőre.

aztán megnézném a bejelentést, de az a rész is üres.

vagy rosszul kérem le? (nem hinném)

friss az ügyfélablakom, ha ez számít


ezen kívül magán az mo oldalon semmit nem tudok csinálni, mert mindhez azt a java programot dobja fel és nem tudom kezelni


akkor most mit lehet csinálni ügyfélkapun konkrétan?

vagy miért nem jeleníti meg a lekérdezéseket rendesen?


csináltam olyan lekérdezést is, hogy minden, de kb. csak egy sor jelent meg valamivel kapcsolatban, ami nem lényeges.


2021. nov. 26. 15:11
 1/4 A kérdező kommentje:

Nincs a feltételnek megfelelő tétel az adatbázisban!


ennyit kapok kb mindenre

most akkor van tartozásom vagy nincs? vagy csak a rendszer hiányos gondolom

2021. nov. 26. 15:13
 2/4 anonim ***** válasza:
60%
Adószámla egyenleget kell lekérdezni. A sima TB lekérdezés semmi érdemi adatot nem tartalmaz.
2021. nov. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
de az se ír semmit
2021. nov. 26. 17:15
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom, nekem simán működik.


eBEV szolgáltatások alatt az adószámla... fülre kattintva a felső táblában elindítasz egy "új lekérést". Alapból megajánlja az aktuális napot dátumnak. Ne változtass rajta semmit és nyomj rá a lekérdezés indítására.


Az alsó táblában megjelenik az, amit lekértél. Szürkén. Majd idővel lesz ott kék színnel és aláhúzva, hogy "elkészült eredmények". Arra rákattintva, alatta a pdf. ikon színesre vált. A színes pdf. ikonra kattintva letöltődik a gépedre az adófolyószámlád, és ott meg tudod nyitni. Ha nincs semmid, akkor is kidobja az adófolyószámlád úgymond adatok nélkül, mivel adófolyószámlája nem sok embernek nincs.


Remélem, tudtam segíteni...

2021. nov. 27. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!