Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Nem kapnám így meg a 25 év...

Nem kapnám így meg a 25 év alattiaknak járó szja "adókedvezményt"?

Figyelt kérdés

A főnök ma a kezembe nyomott egy lapot hogy hozzam vissza kitöltve.

Akkor kell nyilatkozni erről hogyha részben vagy egészben nem kéri az ember. Vagyis ha nincs kitöltve akkor automatikusan jár havonta.

Érdekes a főnök mert volt már pár érdekes húzása ezért gondoltam hogy valami okosság nyilván ebbe is van.

Kitölteni nem fogom ugyan, de rákérdezek nála hogy ez mi akar lenni.

Tudnátok ebbe segíteni?


2022. jan. 14. 18:43
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
71%
Le lettünk pontozva, pedig jó eséllyel annyi történt, hogy a könyvelő odaadta a főnöknek a papírokat, hogy tessék, ezek az idei adókedvezményes papírok, közte van az új, 25 év alattiaké is, ő meg odaadta neked.
2022. jan. 15. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
72%

21., igen, valoban erdekes, hogy ket darab 62%-os eszleny az osszes helyes valaszra piros kezet nyomott.

Azert erdekelne a gondolatmenetuk (mar ha vannak gondolatok egyaltalan a fejukben).

2022. jan. 15. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
54%
Én is 53%-os lettem, pedig pontosan tudom, hogy tökéletes választ adtam. :D El kell engedni, hülyeség ez a pontozósdi, nem is értem minek van...
2022. jan. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:

Hivatalosan kapom a fizetésemet.

Elképzelhető igen hogy ez történt, mindenesetre rákérdezek és kíváncsi leszek a válaszára.


Nem pontoztam le senkit, akinek a válaszát hasznosnak találtam kapott egy zöldet :D

2022. jan. 15. 14:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!