Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » A bérpapíron miért a készpénze...

A bérpapíron miért a készpénzes kifizetésnél van az összeg mikor utalva kapom?

Figyelt kérdés
Van a jobb alsó sarokban egy "Átutalt összeg" és egy "Készpénzben kifizetve". Én utalva kapom a pénzt a bankszámlámra. Mégis a végösszeg a készpénzes résznél van az összeg.
2022. febr. 20. 13:45
 1/6 anonim ***** válasza:
miért nem a munkahelyeden kérdezed meg?
2022. febr. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem. Azt a választ kaptam, "nem akarok most erről beszélni"
2022. febr. 20. 14:13
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Baszogasd vagy fenyegesd, egyébként kétlem, hogy bármit számítana, ha megkapod a pénzed nem mind 1?
2022. febr. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mert nem vagyunk robotok, mi is hibázunk. Én pl most váltottam bérprogramot, mire 60 cég adatait átvittem, nyilván belefutottam ilyenbe. Egyesével megnéztem az adatokat, de hát istenem, volt, ahol az utalós pipa kimaradt. Szóltak, javítottam.
2022. febr. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
#4 De én nekem mindig a készpénzesnél van.
2022. febr. 20. 14:49
 6/6 anonim ***** válasza:
76%
Mert nem szóltok. Egyszer rosszul felvitte valaki, aki nem biztos, hogy találkozik a bankkivonattal, könyveléssel, fogalma nincs, hogy nem jó.
2022. febr. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!