Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Kezdő mérlegképes könyvelőnek...

Kezdő mérlegképes könyvelőnek tudnàtok adni tippeket/ tanácsokat?

Figyelt kérdés

2022. márc. 2. 17:22
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:

Miben lehetnék jobb?

Hogyan tudnék ügyesebb lenni?

2022. márc. 2. 17:22
 2/16 anonim ***** válasza:
Hát ennek a kérdésnek úgy ahogy van, semmi értelme.
2022. márc. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Miért is nincs?
2022. márc. 2. 18:30
 4/16 anonim ***** válasza:
Mondd meg kérlek, hogy miben kéne javulnom a főzés terén. Na látod, pont ezért.
2022. márc. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Nekem pénzkeresés terén kéne javulnom, várom a tippeket.
2022. márc. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Azt meg tudom, mondani, hogy hogyan tudnál ügyesebb lenni, meg milyen recepteket ajánlok kezdetben, milyen eszközöket szerezz be, mire figyelj oda


"Na látod" ahelyett, hogy hülyeséget írsz, segítség nélkül inkább tekertél volna tovább


5-ös Te meg tanulj jövedelmezőbb szakmát aztán próbálj abba elhelyezkedni, meg vállalj túlórát

2022. márc. 2. 19:34
 7/16 anonim ***** válasza:
Viszont fogalmad sincs arról, hogy nekem mik az erősségeim, gyengeségeim, allergiáim, ízlésem, stb. Ezért pont ugyanúgy nem tudsz érdemben válaszolni, mint ahogy mi sem neked.
2022. márc. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
A legjobb könyvelők tulajdonsága: Ha megkérdezi az ügyfeled, hogy mennyi 1+1, akkor mindig kérdezz vissza, hogy mit szeretne, mennyi legyen.
2022. márc. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
De én nem is konkrétan arra gondoltam, hogy nekem személyesen mi segítene hanem átlagban...
2022. márc. 2. 20:12
 10/16 anonim ***** válasza:

Ezt írtad:


"Miben lehetnék jobb?


Hogyan tudnék ügyesebb lenni?"


Nekem ebből úgy tűnt, hogy magadnak kérsz tanácsot. De akkor első tanács: legyél precízebb.

2022. márc. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!