Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Kezdő mérlegképes könyvelőnek...

Kezdő mérlegképes könyvelőnek tudnàtok adni tippeket/ tanácsokat?

Figyelt kérdés

2022. márc. 2. 17:22
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Hát igen magamnak, nem másnak, ezért is írtam az én nevemben.


De, ha így jobb: "Hogyan lehetne, egy kezdő könyvelő ügyesebb, jobb?"


Köszönöm a tanácsod, megfogadom :)

2022. márc. 2. 20:31
 12/16 anonim ***** válasza:
Na most, az egyes válaszodban azt írod, hogy magadnak, a kilencesben azt, hogy nem neked személyesen, hanem átlagban, majd a tizenegyedikben megint azt, hogy magadnak :D Döntsd már el kérlek :)
2022. márc. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Magamon szeretnék segíteni a kérdés kiírásával

Aki el tudja végezni a mérlegképest, szerintem azoknak ugyanazok a képességeik (illetve ehhez a szakmához bizonyos képességek kellenek nem különböző dolgokban vagyunk jók), így ugyanazok a tanácsok segítik őket és engem is.

De tényleg ez a legfontosabb itt?

2022. márc. 2. 21:25
 14/16 anonim ***** válasza:
Nagyon rosszul gondolod. Még a saját irodám előtt dolgoztam könyvelőcégnél. Ott sok különböző ember volt. Volt aki a monotonabb munkában volt jobb, volt aki inkább rendszerszinten tudott látni dolgokat, volt aki kb bármilyen törvpnyt vissza tudott mondani, stb. Szóval nem, nem ugyanolyan képességekkel könyvelők az emberek.
2022. márc. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Szerintem hasonló cipőben járunk. Hamarosan megyek állásinterjúra, teljesen kezdő vagyok. Mit kellene tudnom, átnéznem, hogy biztosan megfeleljek?
2022. márc. 4. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
15-ös írj privátban :)
2022. márc. 4. 14:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!