Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Az ügyfélkapun keresztül az...

Az ügyfélkapun keresztül az adóbevallás kapcsán, miért a régi tartózkodási helyem szerepel a dokumentumon?

Figyelt kérdés
Szóval visszamenőleg igényeltem adókedvezményt, erre amit kiküldtem e-mailt, abban a régi tartózkodási helyem szerepel. Pedig a már a lakcímigazolványomon sem szerepel az a cím... Hol tudom végleg kitörölni a régi tartózkodási helyemet?

#tartózkodási hely, lakcím, nav, ügyfélkapu
2022. márc. 3. 11:42
 1/1 brezko válasza:

Az új lakcímed nem kerül át automatikusan mindenhova (mondjuk a mai internetes kapcsolatok világában ezt nem is értem).

Neked kell külön bejelenteni mindenhova.

Bank, TB, NAV, szolgáltatók, stb...

Mondjuk én épp múlthéten kaptam egy levelet a NAV-tól, hogy fizessem be a lakókocsim után az adót.

Sose volt se jogsim, se autóm...

Ma jött a levél, hogy informatikai hiba volt :D

2022. márc. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!