Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Csinál valamit a NAV ha...

Csinál valamit a NAV ha valaki minden adózott pénzéből bitcoint vesz?

Figyelt kérdés
2022. máj. 8. 17:24
1 2 3 4
 31/37 A kérdező kommentje:
Tudom itt mindenki ártatlan:))
2022. máj. 15. 11:00
 32/37 kriszpo ***** válasza:
Felteszel egy eldöntendő kérdést. Homályosan fogalmazol, de így is megkapod a válaszokat. Egyik se tetszik. Nem vagy troll. Mindenkinél jobban értesz a témához. Mégis kérdezel. Gyerekként felnőttekkel vitatkozol (ha felnőtt vagy, annál nagyobb szégyen). Tulajdonképpen mit szeretnél? Mi a terv? Egyenes, őszinte, rövid választ várunk. Na, elég bátor vagy?
2022. máj. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 A kérdező kommentje:

A kérdés egyszerű és egyértelmű, abban semmi homaly nincs. Válaszokban annál inkább...


"Mindenkinél jobban értesz a témához."


Én tehetek róla hogy csak hozzá nem értők válaszolnak akik azt se tudják hogy miről van szó?


Azért kérdezem mert választ várok. Ez egyszerű és őszinte. Te?

2022. máj. 15. 13:28
 34/37 A kérdező kommentje:
Mondjuk azt nem egészen értem hogy miért kell bátorság egy kérdésre válaszoláshoz De gyávaságot legalább nálatok se láttam...
2022. máj. 15. 13:29
 35/37 anonim ***** válasza:
Szia, elnézést hogy csak most értem ide. Én a hozzáértő vagyok akire vártál. Természetesen semmi probléma nem lesz. Csináld csak. A többiek mind hülyék. ;)
2022. máj. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 A kérdező kommentje:
Tudom
2022. máj. 15. 15:23
 37/37 kriszpo ***** válasza:

Korábban már leírtam az eldöntendő kérdésedre az egyszavas válaszom: "Nem". (Érdekes módon eltűnt a válaszok közül). De mástól is már megkaptad ugyanezt kicsit bővebben. Na, én részemről zártam a témát...

(Egyébként, a tágabb rokonsági körömben van NAV-os, onnan "értek" hozzá)

2022. máj. 16. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!