Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Mi az a viselkedési pénz? Az...

Mi az a viselkedési pénz? Az hogy processzorok fel mérik hogy egy adott egyén adott helyzetben mekkora valószínűséggel fog egy adott dolgot tenni és erre a dologra fogadásokat kötve be árazható hogy egy ember teljes cselekvési mátrixa mennyit ér?

Figyelt kérdés

Vagy az hogy egy adott cselekedet sor más cselekedetekhez viszonyítva adott időben mennyit ér és ezek tőzsdei árfolyama?



Na és ezeknek ma már saját pénzben ki fejezhető valutája van digitális formában ami ki szoríthatja a hagyományos inflálódó fizető eszközeinket meg a készpénzt?


Szeretném ha valaki segítene elmagyarázni hogy mit értenek alatta?


Egyáltalán mire gondolnak alatta hogyan fejezhető ki másképp?


2022. máj. 13. 11:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Ilyen a szar filmekben szokott lenni pl. Különvélemény
2022. máj. 13. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
és honnan szeded hogy a sok millió érzékelő meg a google ma már nem tart ott hogy így álljon az ipar az emberekhez és ezt meg tehesse? Egyébként azt kértem hogy ezt magyarázzák el nekem nem le szólást kértem!
2022. máj. 13. 14:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!