Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Orvosnak (rezidensnek) akkor...

Orvosnak (rezidensnek) akkor is felvesznek valakit, hogyha teljesen a a társadalom perifériáján élő egyén?

Figyelt kérdés

Csak azt nézik, hogy meg van e a diplomája és hogy van e hiány azon a szakorvosi területen, amilyen képzésre jelentkezne?


Csak azért kérdezem, mert mindig próbálom elképzelni, hogy Csernusból hogy lett heroinistából orvos, és hogy vannak e még ilyen orvosok, akik a társadalom perifériáját is “megjárták”...



2021. máj. 27. 21:18
 1/3 anonim ***** válasza:
92%
Vannak. Jordan b peterson-nak nezz utana
2021. máj. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
18%
Általában előbb lesz valaki orvos és később heroinista.
2021. máj. 29. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Régi kérdés, de nem értem az összefüggést. Szerinted az orvosok nem is halandók, hanem tisztalelkű hibátlan emberek? A felvételin senkit sem érdekel a magánéleted, csak az számít, hogy hogyan teljesítesz a megadott tantárgyakból. Ugyanez van a vizsgákon is (megjegyzem egyébként, hogy vannak olyan orvostan hallgatók is, akik a vizsgák mellett/után kokainoznak, kristályoznak, hogy jobban bírják a tempót). Tehát senkit sem érdekel, hogy függő vagy, amennyiben továbbra is jól teljesítesz a vizsgákon. Általában kibuknak ezek az emberek, de nem azért, mert bárkit is érdekelne, hanem azért, mert az az életmód, amit egy súlyosan függő ember folytat nem fenntartható az orvosi egyetemen. Ha közben kezeltetik magukat, akkor el tudják végezni az egyetemet. Azt nem tudom, hogy Csernus az egyetem előtt, közben, vagy után heroinozott, de mégis végigcsinálta.
2021. szept. 21. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!