Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Kérelem munkatapasztalat...

Kérelem munkatapasztalat szerzést elősegítő támogatáshoz a kitöltésben segítsenétek?

Figyelt kérdés
A támogató szervezet megnevezéséhez a már igénybevett támogatás kell vagy ami már folyamatban van? Mert 1 volt igénybe véve azt beírtam, de 1 van folyamatban tehát még nem utaltak ugye illetve most 1 amit igényelnék. Az előzőre a már "lezárt" támogatás kellene.

2022. máj. 21. 06:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Hány főt alkalmazol összesen?
2022. máj. 22. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

jelenleg 1 akire a tamogatast igenyeltem

1 akire most akarom

1 akire igenyeltem de mar felmondott

es van meg 2 alkalmazott

2022. máj. 22. 19:27
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha volt létszámcsökkenés, akkor lehet nem fogsz támogatást kapni:


A támogatás iránti kérelem benyújtását megelőző 3 hónapban a foglalkoztatni kívánt munkavállalóval azonos vagy hasonló munkakörben munkavállaló munkaviszonyának működési körben felmerült okból felmondással történő megszüntetése a támogathatóságot kizárja, kivéve, ha arra a veszélyhelyzet kihirdetése és a támogatásról szóló hirdetmény közzététele közötti időszakban került sor.


23. Nyilatkozom, hogy benyújtott, elbírálás alatt álló de minimis támogatás iránti kérelmem nincs folyamatban. Amennyiben folyamatban van, azt a járási (fővárosi kerületi) hivatalnak jelzem az alábbi részletezettséggel: folyamatban lévő kérelem ismérvei, támogatás típusa, kérelmezett összeg, kérelem beadásának időpontja.


Vállalom, hogy amennyiben jelen kérelmem benyújtását követően a fent jelzett, elbírálás alatt lévő kérelmem ügyében támogatási döntés születik, akkor — mivel az befolyásolhatja jelen kérelmem elbírálását — azt az illetékes járási (fővárosi kerületi) hivatal állami foglalkoztatási szervként eljáró egységének haladéktalanul bejelentem."

2022. máj. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!