Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Találkozott már valaki olyan...

Találkozott már valaki olyan ügynökséggel akik nem ekho-san akarnak fizetni munkabért, hanem normál adózással?

Figyelt kérdés
Munkaviszony kapcsán érdekelne

2022. jún. 3. 18:04
 1/4 anonim ***** válasza:
He??!
2022. jún. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ez egy nagyon kifinomult megnyilvánulás volt :D


A médiacégek, ügynökségek nagy része ekhos adózással fizeti az alkalmazottait. Az érdekelne, hogy mindenhol így van, vagy vannak kivételek?

2022. jún. 3. 23:04
 3/4 anonim ***** válasza:
Olvasd már el, mit kérdeztél!
2022. jún. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom máshogy megfogalmazni, nem vagyok könyvelő. De gondolom van ember aki tisztában van az ekhozás hátrányaival, pontosan ezek a problémáim. És azért érdekel ez, mert nem szeretnék már ilyet. De nem szívesen váltanék szakmát. Úgyhogy kérlek olvasd el még egyszer mit kérdeztem, és ha nem vagy otthon a témában, akkor nem értem mire voltak jók eddigi válaszaid.
2022. jún. 4. 06:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!