Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Ingatlant vásárolok felújítom...

Ingatlant vásárolok felújítom majd eladom,és ha jó az üzlet ezt rendszeresíteni szeretném akkor milyen módon tegyem?(Magánszemélyként nem szeretném)

Figyelt kérdés
Céggel,magánszemélyeknek járó adószámmal vagy hogy? Ha cégként teszem milyen költségekkel kell számolnom? A ne kezdj ebbe az üzletbe nem érdekel csak a kérdésre szeretnék választ kapni.

2022. jún. 16. 20:30
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
51%

"Senki nem fogctőled olyan ingatlant venni ami a te ízlesednek megfelelően van felújítva..."


Rengetegen vesznek költözéare kész új építésű lakást, ami az építtető izlésének megfelelően van kialakítva.


Rengetegen költöznek be bútorozott albérletbe, ami a tulaj ízlése szerint van bebútorozva.


Micsoda baromság ez???

2022. jún. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
80%
Facebook marketplacen hirdettem meg az enyémet, felújítva, saját magam elgondolása szerint rendeztem be,alaktottam ki és át, 2 hét alatt 10 érdeklődő volt, abból a 4.-ik le is tette a foglalót, kp-s vevőként. :-)
2022. jún. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
87%
11: az új építésű lakások döntő hányadában előre ki lehet választani a burkolatokat.
2022. jún. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!