Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Ha Etsyn szeretnék árulni,...

Ha Etsyn szeretnék árulni, hogyan tudok számlát kiadni és hogyan kell adóznom? Valamint muszáj saját vállalkozást indítanom?

Figyelt kérdés
Egyetemista vagyok és nincs pénzem könyvelőre, hogy tőle kérdezzem meg ezeket :D egyébként horgolási mintákat árulnék pdf formátumban.

2022. aug. 18. 15:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Pedig jobban járnál, ha összekuporgatnál egy könyvelőre, mert pláne egy etsys dologgal nagyon könnyen megégetheted magad, mert olyan dolgok vannak vele kapcsolatban, amire még csak nem is gondolnál. Értem én, hogy egyetemista vagy, de nehezen tudom elképzelni, hogy ne tudnál összespórolni egy 10est egy tanácsadásra.
2022. aug. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, kell hozzá vallalkozás. Le van írva a meskán is!
2022. aug. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Tessék...

[link]

2022. aug. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!