Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Szép estét/napot kívánok! Sze...

Szép estét/napot kívánok! Szeretném valaki segítségét kérni abban,hogy megválaszolja a bennem megfogalmazódott kérdéseket. 1.17 évesen lehet vállalkozásom? 2.Mi a folyamata egy saját vállalkozásnak?(Lehetőleg olyan válaszoljon,akinek van.) 17/L

Figyelt kérdés

#Lany vallalkozo #Fiatalon vallalkozas
2020. jún. 10. 13:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet, csak 18 után.
2020. jún. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Magyar vállalkozásod nem lehet. Ellenben külföldi akár lehet, sok helyen 16 éves kortól már lehet vállalkozni.
2020. jún. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Butaságot beszélnek, Bt és Kft-t tulaljdonolhatsz.


Egyéni vallalkozo nem lehetsz.


Mivel a lényeget, tehát azt nem írtad le hogy mi akarsz lenni és milyen vállalkozási formát akarsz ezért nehéz a kérdésedre pontos választ adni.

2020. jún. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen, tulajdonolhat bt-t vagy kft-t (bár bt-ben csak kültag lehet), de sok dologt nem fog tudni majd elintézni egyedül, mivel nem írhat alá pl egy bankszámlaszerződést sem.
2020. jún. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Mivel nekem kiskoromban nagy szenvedélyem volt a sminkelés,még mai napig nem nőttem ki és nem is fogom.

Ezért,arra a döntésre jutottam,hogy szájfényeket értékesítenék online webshopban,saját márkával amiket én csinálnék,később ha nem bírnám az iramot és jól menne,akkor vennék fel több embert akik segítenének csinálni.

2020. jún. 11. 15:07
 6/7 anonim ***** válasza:
Aham, akkor mire utánaolvasol az engedélyezési procedúrának meg a gyártási folyamatoknak, addigra úgyis betöltöd a 18at.
2020. jún. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Akkor esetleg,valaki tudna nekem ajánlani egy megfelelő könyvet a témával kapcsolatban? Nagyon hasznos lenne számomra,köszönöm.
2020. jún. 17. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!