Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Ha szept 1 -től továbbra is...

Ha szept 1 -től továbbra is KATA -s maradok, akkor a KATA keretem visszamenőleg is növekedni fog?

Figyelt kérdés
Az a lényeg, hogy én jóval előre elhasználtam az éves KATA keretemet, amikor még nem tudtam, hogy meg fogják szüntetni. (Cégeknek számláztam.) Ilyenkor mi van? Visszamenőleg megbüntethetnek egy olyan törvény megszegéséért, ami akkor még nem volt érvényben? Ha tovább tartom a KATA -s céget, azaz szept. 1. után is benne maradok (még ha számlát már nem is állítok ki), az növeli a KATA keretemet visszamenőleg?

2022. aug. 23. 18:03
 1/1 anonim ***** válasza:
Igen. Aki aug 31-én katás, annak a katás hónapok x 1,5 millió a keret. De vigyázz, mert az aam keret nem változott
2022. aug. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!