Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Napi bejelentésre jár a 25...

Napi bejelentésre jár a 25 éven aluliak adó mentessége?

Figyelt kérdés
Szóval az lenne a kérdésem, ha egy munka helyen egyszerűsített foglalkoztatottként alkalmaznak napi bejelentéssel akkor is jár 25 év alatt az adó(szja) mentesség?

2022. okt. 9. 10:55
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Igen, ha lesz adóköteles része a jövedelemnek, arra igénybe veheted. de ez majd év végén derül ki.
2022. okt. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
58%

Az egyszerűsített foglalkoztatást csak diákoknál szoktam használni, és egy fájdalom a sok papírmunka, szóval kerüljük.


Akkor valamit igen rosszul csinálsz.

2022. okt. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
38%

“ Mondjuk nem értem miért fáj neki az, ami rá abszolút semmilyen negatív hatással sincs..”


Azért elgondolkozhatnának a fideszbûzi hívők, hogy vajon honnan pótolják/ hogy kompenzálják az államkasszából kieső szja kedvezményeket, csokot, babavárót, krumpliosztást, nemzeti kamukonzultációt párhuzamos brüsszeli migráns emoji plakátokat, határintúli iskola és focipálya építéseket??? Mert tippem szerint az én és a #4 adójából, ill az iskolák/tanárok/egészségügy kivéreztetéséből… és a gázszerelőt még elő se szedtük

2022. okt. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
52%

Igazad van 13-as!

Nem lepontozva lettél, hanem 100 %-ra rányomtam. Csak 45 %-ot ér a véleményem ezek szerint. :)

2022. okt. 10. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!