Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Az oszkár telekocsi után kell...

Az oszkár telekocsi után kell adózni?

Figyelt kérdés
Áttúrtam a netet de 1 rohadt érdemi választ nem kaptam még a gyakori kérdéseken sem. Szóval ha levinnék 1 embert vidékre és ad X-ezer forintot azt be kell jelenteni az oldal üzemeltetője felé vagy hogy működik? Köszi.
2022. okt. 15. 12:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Persze
2022. okt. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Amikor feladod a hirdetést az oszkáron, akkor látod, hogy ha lesz utasod, mennyit kell majd utána fizetned (foglalási díj). De egyébként ezt az utas kifizeti neked, te csak továbbítod. Ha nem volt utasod, nem kell fizetned az oszkárnak sem.

Adózni meg nem kell utána, ha nem üzletszerűen csinálod, csak alkalmanként és van munkád mellette.

2022. okt. 17. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
jaaa akkor értem de gondolom utalni kell az oszkárnalk
2022. okt. 17. 10:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!