Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Hogyan kell adózni affiliate...

Hogyan kell adózni affiliate marketing után?

Figyelt kérdés
Affiliate marketingbe szeretnénk kezdeni a szobatársammal. 17 és 16 évesek vagyunk. Már mindennek utánanéztünk, meg van a tervünk de sehol sem találunk semmit arról hogy hogyan kéne leadózni az ebből befolyó jövedelmünket, és arról sem hogy ezt miképpen kell megtenni. Mivel kezdők vagyunk azt sem tudjuk hogy vmit be kell-e jelentenünk, vagy ez hogyan megy. Ha valaki tudna segíteni nagyon hálás lennék:)! Előre is köszi a válaszokat!

2022. nov. 19. 23:02
 1/7 anonim ***** válasza:
34%
Sehogy, kiskorúak vagytok, nem végezhettek üzleti tevékenységet
2022. nov. 19. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
Ha mindent megnéztetek, akkor biztos találtatok egy megbízható könyvelőt, leegyeztettek vele egy időpontot tanácsadásra.
2022. nov. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Könyvelő, ahogy előttem írták.

Jó könyvelő, aki nem aprópénzért dolgozik.


Én már szaladtam bele olyan könyvelőkbe, akik 10* annyi kárt csináltak nekem, mintha egy eszméletlen drága, de jól dolgozó könyvelőt szereztem volna már az elején..

2022. nov. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
71%

Milyen könyvelő????

KISKORÚAK, nem vállalkozhatnak 18 év alatt

2022. nov. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, de egy anyuka apuka ott lehet a képben.


Amúgy azért javasoltam én is, és sokan könyvelőt, hisz az egy hatalmas lépés, ami akár pénzben is látszik.

Így ha ezt meglepik, komoly a szándékuk.

Ha nem, akkor meg semmi baj, sok lehetőségük lesz még vállalkozni.:)

2022. nov. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Laylah ***** válasza:
Adószámotok azért remélem, van már. :D
2022. dec. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, hogy azóta hogy álltok ezzel a projekttel?
okt. 24. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!