Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Külföldről rendelt cigarettáér...

Külföldről rendelt cigarettáért nekem mit kell fizetni, hogy átjöjjön a határon?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nem tudom jó helyre írom-e a kérdést, de azért remélem. Szóval cigarettát szeretnék rendelni erről az oldalról ( [link] és érdekelne, hogy vajon nekem mit kell fizetnem, hogy bejöjjön Magyarországra. Gondolom keményen megvámolják stb...Esetleg hova tudnék érdeklődő e-mailt küldeni, vagy valaki rendelt már dohányterméket külföldről? Előre is köszönöm a válaszokat.
2010. szept. 30. 20:03
 1/2 anonim ***** válasza:
A közelben lévő VPOP kirendeltséget hívd fel, mert nagy mennyiségben már szankciók vannak.
2010. szept. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem, és esetleg ha csak 1 kartont rendelnék? Azt beengedik simán, nem?
2010. okt. 1. 15:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!