Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Mit tudok tenni, ha a cég nem...

Mit tudok tenni, ha a cég nem aakrja vissza adni kilépés után az EÜ kiskönyvemet?

Figyelt kérdés

Kiléptem a cégtől visszaadtak mindent, de az EÜ kiskönyvet, amit ugye az Üzemorvos állít ki, azt nem atták vissza. Ünnepk előtt rájuk kérdeztem hogy visszakérhetem-e, azt mondták, megnézik ha megvan akkor igen, odaadják. Mivel azóta nem jött semmi válasz, megkérdeztem tőlük újra, de választ nem kaptem.

Ilyen nehéz visszaadni azt a kiskönyvet? Hogyan tudnám visszakapni? 1 évre megadta az üzemorvos, jövőhétre meg kellene nekem.



2022. dec. 29. 19:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem is értem hogy mit keres náluk. Az a tied.
2022. dec. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Na ezez. Hát üzemorvosi vizsálat után elkérték,vagy az hivatlosan nálam keleltt volan legyen? nem kellett volna odaadnom nekik?
2022. dec. 29. 20:28
 3/5 anonim ***** válasza:
#2 ha jön egy ellenőrzés, tőled kérik, a te egészségedet igazolja, mit keresne náluk?
2022. dec. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tőlem elkértek. Asszem mikor újra menni kell, akkor odaják. Mikor menterm szerződést írni akkor elkérték... Na, ez így most érdekes nekem.
2022. dec. 29. 20:40
 5/5 A kérdező kommentje:
Most itt netezgetek, de nem olvasok erről semmit. most akkor az nálam kéne legyen, vagy a cég tárolja nekem és akkor évente mikor menni kell akkor a cég odaadja vagy hogy van ez?
2022. dec. 29. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!