Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Egészségügyi kiskönyv, nem a...

Egészségügyi kiskönyv, nem a rószasín TB könyv, hanem amit az üzemorvos állít ki, az nálam kell legyen, vagy a cégnél?

Figyelt kérdés

Túl vagyok az üzemorvosi vizsgálaton. Az Eü kiskönyvet magamnál kéne hagynom, hivatalosan? mert tőlem elkérte a cég, és eltette.

Itthon viszont csodálkoznak hogy a cég miért vette el, miért nincs nálam.

Interneten nem találok erről semmit, hogy most a cég őrzi nekem, vagy nálam kéne legyen?



2022. dec. 29. 23:13
 1/4 anonim ***** válasza:
A céghez, amikor jön ellenőrzés, be kell mutatniuk, hogy mindenki, aki ott dolgozik, annak van kiskönyve. Ha nem tudják bemutatni, büntetést kapnak. Ha én lennék a vezető, én is bekérném és megőrizném mindenkinek, mert 1 valaki elkavarja, és milliókra szívok miatta.
2022. dec. 29. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a választ. És akkor amikor egy év múlva megyek akkor odaadják gondolom.
2022. dec. 29. 23:18
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálunk is a cégnél van.
2022. dec. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Persze, hogy odaadja, ha nem vagy ott, akkor neki sincs rá szüksége, de hogy addig vigyáz rá (és ehhez anyagi érdeke fűződik!) az fix.
2022. dec. 29. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!