Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Hogyan lehet bedönteni egy...

Hogyan lehet bedönteni egy iparági szinten járulékcsalásra szakosodott cégpiramist illetve cégpiramisokat? A hatóságok, a közvélemény miért hagyja? Az állam tehetetlen? Hasonlókról van szó mint a lenti cikkben.

Figyelt kérdés
[link]

#költségvetés #milliárdosság #sikkasztás #járulékcsaló #cégpiramisok
2023. jan. 5. 10:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Na vajon miért nem cseszegetik őket? Esetleg előfordulhat, hogy valaki fentről mozgatja a szálakat?
2023. jan. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

30-40 éve mozgatná?


Ehhez kevés egy ember egyébként is, a probléma pedig az, hogy ez egy évtizedek óta működő "modell", ami mellett mindenki elmegy, ami a hatóságok nagyrészének TABU, ami a közvélemény ingerküszöbét nem éri el, és amiről az állam sosem hallott, különben szigorúbb törvényekkel akadályozná meg.

2023. jan. 5. 10:45
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem is úgy értettem, hogy egy ember. Egy réteg, akik egyenlőbbek az egyenlők között. A hatóságoknak és a kormánynak nem áll érdekében megakadályozni ezt.
2023. jan. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
sehogy. 😂
2023. jan. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Magyarországon a legnagyobb bűnszervezet a kormány, szóval...
2023. jan. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
46%
Halkan kérdezem, az átlászó pont hu újságíróit ki fizeti? :)
2023. jan. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

"és amiről az állam sosem hallott, különben szigorúbb törvényekkel akadályozná meg"

Te hol élsz? Az állam én vagyok.

2023. jan. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

"Halkan kérdezem, az átlászó pont hu újságíróit ki fizeti? :)"


Tökmindegy szerintem, hogy ki fizeti amig nekem személy szerint van ugyaneből a történetből (csak más cégekkel) úgy két évnyi járulékkárom.

Amiről tudok az úgy 90% ban megeggyezik az átlátszó cikkjében leírtakkal.


Egyébként azóta volt szerencsém találkozni és beszélni másik helyen más kollégákkal is, ugyanez a történet megy! három vagy hatvavonta új munkaszerződés, boritékos pénz, kamu bérpapirok, rendszeres navos felszólító kérdőívek..


Aki nyugdijas azt már nem is érdekli az egész, azt se tudja milyen cégnek dolgozik, a másik fele meg még az ügyfélkapuról sem hallott, mindez Budapesten!


Nyolcszáz forintos órabérrel..


Mi lehet vidéken?

2023. jan. 15. 09:09
 9/15 anonim ***** válasza:

"Magyarországon a legnagyobb bűnszervezet a kormány, szóval..."

A második legnagyobb meg az ellenzék, a Gyurcsány Művek. :D

2023. jan. 15. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

[link]


Ezeket az újságírókat ki fizeti?

2023. jan. 16. 11:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!