Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Ha van egy főállásom és...

Ha van egy főállásom és mellette egy másik (havi 25 óra) megbízási szerződéssel, nem kellene adóznom átalányadósként?

Figyelt kérdés

Persze a keretösszegig értem, több munka már úgyse férne az időmbe, de az a havi 100 még jól jönne.

Illetve, ha így adómentes lennék, akkor kell ehhez könyvelő, vagy az online számlázással megoldhatom magamnak is? (Még nem ástam bele magam mennyire bonyolult)

És még egy nagyon bugyuta kérdés, amire tudom a választ, de nekem sose árt a megerősítés, hogyha a teljes állásom ped.szférás, tehát a kontakt órám nem 40, hanem heti 21 óra, de ettől még nyilván dolgozok 40-et, csak nem az iskolában, az nem probléma, ugye?


2023. jan. 8. 12:22
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!