Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Ha 3 évre visszamenőleg...

Ha 3 évre visszamenőleg vissza szeretnék igényelni egy nekem járó adóvisszatérítést, mennyi lenne reálisan egy szakember segítsége?

Figyelt kérdés
2023. jan. 23. 10:36
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Változó. Attól függ mennyire bonyolult az önellenőrzést megcsinálni. Van olyan kolléga, aki a visszatérített összeg 5-10%-ért csinálja meg, van aki pedig fix díjért, pl 10 ezer forint / bevallás.
2023. jan. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Stefan91 válasza:

Szia, pont így volta, Én is nem rég. Égen földön kerestem megoldást, mindenki jött sok hivatalos okoskodással, aztán úgy döntöttem nem fizetek én senkinek, az ÁNYK segítségével megcsináltam az önellenőrzést (egyszerűbb, mint eSzja oldalon). Most már csak a pénzt várom... :)

Ha gondolod privátban segítek!

2023. febr. 8. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!