Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Átlag felett keresők! Ti...

Átlag felett keresők! Ti támogatjátok a többkulcsos adót?

Figyelt kérdés
Kérem csak az szavazzon akinek fizetése az átlag felett van. Férfiaknál ez kb bruttó 550k,nőknél kb bruttó 450k.

2023. jan. 25. 16:42
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
32 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Így is rablás, hogy mennyi adót kell fizetni és milyen szinvonalu szolgáltatásokat kapok érte.
2023. jan. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem még ennél is kevesebb adót kellene fizetni, emellett leépíteni az állami költekezést: kirúgni a politikusok 99%-át, a sok satnya közszolgáltatást, segélyt, támogatást eltörölni, a lehető legtöbb állami feladatot visszaszervezni a piacra, hogy idővel az állam csak a magántulajdon védelmét ellátó erőszakszervezetté sorvadjon, ami eredendő szerepe.
2023. jan. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
84%
Pár éve még támogattam volna, ha cserébe nem hozzák be a CSOK-ot és a többi tenyészpénzt. Akkor most nem lennének egekben az ingatlanárak és volna esélyem a lakást házra cserélni.
2023. jan. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Ameddig hazaáruló csürhe van a parlamentben (évtizedek óta), addig egy forintot nem adóznék.


Alapból is csak a mentálisan- és fizikailag sérült embereket és állatokat támogatnám.


A többi ember szépen keresse a munkalehetőséget egész Európában.

2023. jan. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem ertem miert kellene buntetni azokat, akik tobbre vittek.
2023. jan. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
65%

Érteni kéne a több kulcsos adót. Ugyanis a lényege az, hogy x osszegig alacsonyabb az adókulcs, felette meg savosan emelkedik.

Simán lehet, hogy aki többet keres az is jobban járna vele. Pl ha 550et keres valaki amiből most 15% az szja, akkor járhatna ő is jobban ha pl 450e-ig 10% lenne az adó, felette meg 20%... Stb.


Szóval az, hogy támogatnám e attól függ mik a sávok..

2023. jan. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
77%
Nem egyáltalán nem támogatom. Többek között az egyik indok amiért nem tudtam az ellenzékre szavazni. Legjobb húzása volt Viktornak az egykulcsos szja.
2023. jan. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Részemről én vállalnám a többkulcsos adót is, ha a sok egyéb mocsk (CSOK miatt elszálló ingatlanárak, LTP megszüntetése, nyugdíjpénztárak beszántása, stratégiai cégek államosítása, elcseszett járványkezelés, hatósági árak, kisvállalkozók elnyomása, Putyin és Micimackó sehjajának nyalogatása, stb.) se lenne.
2023. jan. 26. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
62%

Hatoska, értjük mi a több kulcsos adót nem kell a baloldali fölényeskedés.


Habár elvileg igazad lehet e, de ez Mo-n úgy nézne ki, h maradna a jelenlegi kulcs egy alacsony összegig és felette az egekbe emelnék a kulcsot.


Pont mint gyurcsány elvtárs idején a 40%-os Szja kulcs!

2023. jan. 26. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
39%

9

Oh jajj anyám borogass... Ezért írtam, hogy a savoktol függ...


Amúgy a gyuuuuuurcsany alatt annyira magas volt a legalsó határ, hogy a lakosság 99%at egyáltalán nem érintette. Gondoltam csaxolok.

2023. jan. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!