Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Munkaügyi hivatal nem támogatj...

Munkaügyi hivatal nem támogatja a vidékre történő utazást ha állásinterjú miatt utazok?

Figyelt kérdés
kb 7.000 Ft volt a legutóbbi állásinterjú útiköltségem is,ráadásul nem is vettek fel, mi kell ahhoz hogy támogatja a munkaügyi hivatal az utazást?
2012. aug. 8. 13:37
 1/4 anonim ***** válasza:
62%

Ha ők közvetítenek ki, akkor támogatják a tömegközlekedés igazolt költségét.

Azért nonszensz lenne, hogy mindenkinek minden útját támogassák, aki azt mondja állásinterjúra megy. Elmegy meglátogatni valami rokonát/ismerősét kb 150 kmre (ennek kb. 7ezer az útiköltsége), igazoltatja egy céggel, hogy ott volt állásinterjún és máris finanszírozva van a kirándulása.

2012. aug. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

az is elég nonszensz h 160-170 kmert nem támogat, az ellenőrzés már nem az én dolgom, de vidékre kész vagyon állásinterjúra járni.

A munkaügyi pedig nem közvetít semmit, legtöbb esetben még segíteni se tudnak, inkább hátráltatnak.


De köszönöm a felvilágosítást, hasznos volt

2012. aug. 8. 14:22
 3/4 anonim ***** válasza:
69%

Nekem Heves megyében azt mondták, hogy havi 1 interjút megyén kívül biztosítanak, vinni kell a buszjegyet/vonatjegyet (nem kell áfás számla, csak a sima), Pestről napijegyet (a sima jegyet nem tudják elszámolni, csak ezt) és igazolást az állásinterjúról, hogy hol voltam.

Én szépen el is vittem, nem is gagyi cégnév volt, hanem egy önkormányzat, ahol simán utána is járhattak volna, hogy ott jártam.

Nő lepecsételte, elpakolta, leokézta, várjak.

Vártam 1,5 hónapig, akkor bementem, hogy miért nem kapok semmit. Hebegtek-habogtak, hogy mintha küldték volna de megnézik, ha nem, akkor még várjak tovább. Azóta is várok, pedig már 1 éve volt.

2012. aug. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
értem akkor majd megkérdezem hátha van erre lehetőség, ez segítség lenne a részükről
2012. aug. 8. 20:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!