Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Ha a postás értesitőt hagy a...

G.Béci kérdése:

Ha a postás értesitőt hagy a p.ládába és az van rajta h.NAV és az,,utalvány"van bejelölve az mi lehet???

Figyelt kérdés
2023. máj. 15. 23:18
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
Adóvisszatérítés
2023. máj. 15. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én is erre gondoltam.De én még soha nem kaptam egy ft-ot se vissza.Amúgy meg mennyi az esélye annak h.vkinek el is utalják és postai úton is kiküldjék???
2023. máj. 15. 23:25
 3/6 anonim ***** válasza:
Küldtek pénzt.
2023. máj. 15. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem dolgoztál a NAV-nak??
2023. máj. 15. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Annyi a lényeg h.az öregemnek jár vissza pénz.Ő meg is kapta.Elutalták neki kb.2 hete.De mivel a nevünk ugyanaz kitudja kinek jött most az értesitő.Ezért kérdeztem h.van e rá esély h.kiküldik utalva meg postán is???
2023. máj. 15. 23:46
 6/6 anonim ***** válasza:

Bankszámlára utalva és postán is nem fogják kifizetni ugyanazt az összeget.


NAV - adózói kérés nélkül - maximum akkor utal összeget, ha jogszabály erre kötelezi, vagy az adózónak végrehajtási ügye van náluk, és abból folyt be olyan összeg, aminek már nem kellett volna. Ilyenkor kérés nélkül is kiutalják vagy postán továbbítják a "többletet" az adózónak.

2023. máj. 16. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!