Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Külföldi oldalról nyert...

Külföldi oldalról nyert nyereményt hogyan tudok pontosan leadózni?

Figyelt kérdés

Olvastam és tudom, hogy 15,5% SZJA és 15$ szochó kell ennek a jó államnak, de arról nem találok infót, hogy:

-egyszerre vagy részenként veszem le a nyereményt akkor egyszerre be lehet vallani a hó végén?

-Hogy kell egyáltalán kiszámolni a százalékát a nyereménynek?

-Hova kell ezt a pénzt beküldeni és hol kell feltüntetni, hogy én adóztam?

Semmit se értek igazából.



2023. jún. 1. 03:39
 1/5 A kérdező kommentje:
Minden kell, de semmihez nem készítenek tutorialt...
2023. jún. 1. 03:40
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem fogod tudni megoldani. Úgy adozik hogy kb mindenképp veszteséges leszel. Keress cikket a neten.
2023. jún. 2. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kerestem már cikkeket, ki sincs dolgozva ez az adózási forma rendesen és azt tapasztalom hogy kb senki nem adózza lr ilyen youtubereken kîvül .
2023. jún. 2. 17:50
 4/5 anonim válasza:
Utána tudtál valaminek járni? Én is ugyan így vagyok, adózni szeretnék de nem tudom hova kell és hogy
2023. szept. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nem jártam, mert nyertem volna egy nagy összeget és el is buktam, aztán utána töröltem magam minden ilyen oldalról :D
2023. szept. 8. 22:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!