Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Hogyan tudom visszaigényelni...

Hogyan tudom visszaigényelni a TB túlfizetésem?

Figyelt kérdés

Külföldön dolgoztam, amit be is jelentettem az OEP-be, de valami hiba volt és folyamatosan küldték a felszólítást, hogy fizessem magam után a TB-t, úgy voltam vele, ne legyen ebből probléma, fizetem, aztán csak rájönnek, hogy nem oké a dolog és majd visszakapom az az egy-két hónapot, csak közben beütött a covid, nem tudtam hazautazni, így végül 11 hónapig fizettem mire sikerült nekik átállítani a dolgokat.

Túlfizetésként jelenik meg, amit szeretnék kiutaltatni, de nem tudom, hogy hogyan. Már jártam emiatt az OEP-be, illetve a NAV-hoz is átküldtek, de annyira nem segítettek az ügyintézők, hogy nem tudom mit kellene most tennem.

Tudna valaki segíteni?


2023. aug. 7. 22:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Atvut17 nyomtatvánnyal tudod kikérni.
2023. aug. 7. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ATVUT17 nyomtatvány értelemszerű kitöltésével tudod bankszámlára, vagy címre kikérni a túlfizetésed. A nyomtatványt a NAV-hoz kell benyújtani. 30 nap az "átfutási idő".
2023. aug. 14. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2023. aug. 14. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!