Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Hol látom a gépjárműadó...

Hol látom a gépjárműadó értesítést? Csekket nem kaptam, Ügyfélkapun küldik.

Figyelt kérdés
Tavasszal Ügyfélkapun küldték, már akkor is nehezen igazodtam el rajt, most se találom

2023. szept. 8. 21:25
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
31%

"Nem, maga az értesítés ugyanúgy ugyanabban a formában megvan, csak máshol."


Értem én, de a tárhelyről akkor is törlődik. A NAV nyilvántartásából még szép, hogy nem.

2023. szept. 11. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Soha sem szerettem ezt a bürokráciat
2023. szept. 11. 06:56
 13/19 anonim ***** válasza:
23%
Ez még mindig egyszerűbb, mint amíg nem volt internet meg ügyfélkapu.
2023. szept. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Ez is hülyeség, hogy miért két részletben kell befizetni. Letudtam volna tavasszal az egészet és nem kéne most szívni, hogy keresem hol van az értesítés, amit tavasszal küldtek.
2023. szept. 11. 18:24
 15/19 anonim ***** válasza:
36%
Az adóhivatal 5 évig számon tartja a túlfizetéseidet, tehát befizethetsz akár 5 évnyi adót is egyszerre. Én egy összegben, az első részlet esedékességekor fizetem be az éves gépjárműadót, az éves építményadót és az éves iparűzési adót is, a NAV megtalálja fél évvel később az adószámlámon.
2023. szept. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
46%
Semmi nem tiltja, hogy egy összegben fizesd be. Sőt, jövőre kötelező is lesz.
2023. szept. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
31%
Én is mindent egyszerre fizetek be. A helyi adókat is, egyébként simán elfelejteném őket.
2023. szept. 12. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
0%
15-össel mi baja volt valakinek? Nem panaszkodásból kérdezem, nem a gyakoris válaszolás az életművem, de ha valamit rosszul írtam, tanulnék belőle. Ha meg jó, akkor légyszi ne pontozd le, mert mások tévesnek fogják hinni.
2023. szept. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
58%

Ez a pontozgatás mostanában egy dettó hülyeség. Hiába ért egyet veled az, aki pontoz, ha ő a gyakori által kevés "pontot" ér, akkor bizony nem húzza felfelé a válaszod. Teljesen félreérthető. Olvasd el a pontozási szabályokat, akkor majd megérted, hogy miről beszélek.


Évekkel ezelőtt másképp működött ez is itt, én az akkori működést tartom normálisnak, nem is értem, hogy miért kellett azon változtatni. Biztos megint valamilyen túlképzett diplomás találta ezt is ki.

2023. szept. 13. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!