Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Hogyan adozik egy webshop?

Hogyan adozik egy webshop?

Figyelt kérdés

udvozlet, kerem elore a "keress fel egy konyvelot" valaszokat mellozuk.

fogok...


viszont ha vki tudna nekem kis fenyt adni.


tegyuk fel van egy kft amibe csak en dolgozom.

eves 100milliot arulok

a termekem 10000 ezer ftba kerul nekem 20000ert adom el.

az 5 ezer csomag becsomagolasa 2.5millio ftba kerul.

az 5 ezer csomag kikuldese 10 millio ftba kerul.


milyen adozasi moddal mennyit profitalok tisztan ev vegere? tegyuk fel nem fizettem semmi masert ev kozben. se koltseg, se ber.


dec. 21. 16:07
 1/8 anonim ***** válasza:
24%
Ha 10000 ezer Ft-ért veszed és 20000 Ft-ért adod el akkor elég gyorsan csődbe jutsz. Azt javaslom el se kezd!
dec. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

koszi de pont ezt kellene lebontani hogy en is ertsem...


50milliot elkoltok termekre plusz azt a 12.5 milliot egyeb koltsegekre, es behuzok 100at. most nyilvan ott van a 37.5millio ami valamifele profit, viszont szeretnem erteni hogy pontosan hogyan mozogna a penz, meg persze afa.


sajnos nem uzleti hatteru csaladbol szarmazom es ezert szeretnek segitseget. egyebkent a szamok csak peldak...

dec. 21. 16:21
 3/8 anonim ***** válasza:
67%
10000 ezer Ft az 10.000.000 Ft. Ha ennyiért veszed az árut és 20.000 Ft-ért adod el, akkor termékenként 9.980.000 Ft veszteséged keletkezik.
dec. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
ember ezen fennakadni.... most vagy te vagy hulye vagy csak szeretsz kotekedni... elirtam nyilvanvalo. 10ezer a termek es 20ezer az eladasi ar... remelem igy mar profitalhatok vmit...
dec. 21. 16:28
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A webshop nem adózik. A cég/vállalkozó adózik akié.
dec. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
57%
Hat tesó nem neked való ez.
dec. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Hogy mennyi negatívitas van ezen az oldalon 😅 évek óta van egy Angliában. Csak kb Full buta vagyok az otthoni viszonylatokhoz és szeretnek kis útmutatást. Erre jönnek ezek a billentyuharcosok akiknek konkrétan semmi konstruktiv hozzáfűzni valója nincs csak otthon tengeti silány életet és nézi melyik kérdésre köphetne be vmi kritikán aluli választ.


Az itteni adózási rendszer sokkal egyszerűbb és nincs túlbonyolítva egyáltalán.


De egyébként attól függetlenül hogy itt keresek segítséget próbálok minél több mindent kideríteni magamtól.


De nem gond egyébként, amit eddig a fejembe vettem az életbe azt mindig elértem szóval lehet itt hurrogni meg kopdosni akkor is lesz webshop 🤣😅 köszi mindenkinek a hozzászólást.

dec. 22. 01:47
 8/8 anonim ***** válasza:
wepsop is lesz, meg adósok börtöne is
dec. 22. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!