Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Kapok róla adóigazolást, hogy...

Kapok róla adóigazolást, hogy ha a pénztári befizetés papír hiányos?

Figyelt kérdés
Szerintetek, hogy ha a péztáros összevissza hadovált nekem egy bankban és imígyen a bankjunkban befizetem a pénztárba a pénzt az egészségpénztárszámlámra, de a nevem kimaradt a megjegyzésből csak az egészségpénztári azonosítom van rajta ( ( a befizető nevénél szerepelek)( a befizető nevénél szerepel a nevem a pénztárbizonylaton), akkor ezt jóvá fogják írni és kapok róla adóigazolást?
2009. jan. 3. 18:17
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia! Őszintén nem tudom. Elvileg igen, de a számládon van egyáltalán a pénz? Kérdezd le az egészségpénztri számlaegyenlegedet és kiderül. Ha nincs rajta fénymásolat a befizetésről és beküld a pénztárnak hogy írják jóvá. Kriszta
2009. jan. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!