Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Miért nem küldenek csekket?

Miért nem küldenek csekket?

Figyelt kérdés
Nov 20-àn megszűnt a munkahelyem, ezután 45 napig úgy tudom biztosított voltam Tb járulékot illetően, ami a napokban telik le. Nem küldött még csekket illetve értesítőt a NAV miszerint fizetnem kell. Ez esetben még várhatom valameddig vagy inkább hívjam fel őket a központi számon?

jan. 3. 14:35
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Inkább maradj csöndben és te kérdezd le a státuszod ügyfélkapun. Lehetséges, hogy valami rosszul lett könyvelve és biztosítottnak tekint a rendszer, így fizetni se kell és megkapod a teljes ellátást ingyen.
jan. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Ez nem automatikus, be kell menni szerződést kötni velük.

De az 1.-nek igaza van, el is tudják felejteni az embert akár évekre is.

jan. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De, egy jó ideje automatikus elvileg, és nem kell ELVILEG már bejelentkezni a fizetéshez. Legyszives mielőtt írsz, tájékozódj.
jan. 3. 14:48
 4/5 A kérdező kommentje:
Felhívtam az info vonalat, megkérdeztem, jól tudtam, nincs bejelentési kötelezettségem, a nav magától kell hogy küldje a csekket. Azt mondta a nő, hogy hamarosan küldik…
jan. 3. 14:53
 5/5 anonim ***** válasza:
65%
Jelentkezni fog a NAV írásban, hidd el! Addig türelem...
jan. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!